ТЕЛЕФОН
+380 96 591 5151
РОБОЧІ ГОДИНИ
ПН-СБ з 8:00 до 19:00
Бункери та металоконструкції
Дробильно-сортувальний комплекс для переробки відходів газобетону
і гіпсового каменю
Комплекс працює наступним чином: сировина фронтальним навантажувачем завантажується в видатковий бункер. Після натискання кнопки «ПУСК» блоку автоматичного керування роботою комплексу відбувається послідовний запуск: стрічкового конвеєра вібраційного живильника, роторної дробарки, пластинчастого (шевронного) живильника.
Шиберні засувки
Шибер – засувки трубопроводів
При монтажі продуктопроводів виникає необхідність розділення потоків. Для цієї мети компанія використовує двоходові перемикачі та шибер-засувки з ручним або пневматичним управлінням зі зворотним зв’язком, що вказує положення шибера в даний момент часу (відкрито / закрито).
Засувки рейкові (шиберні засувки) Призначаються для часткового або повного перекриття потозка сипучого матеріалу з ємностей (бункерів, силосів та ін.)
Рукавний фільтр
Встановлюється на бункерах та силосах для відфільтровування пилу та дрібних частинок від повітря. Використовуються з пневматичним струшуванням, в автоматичному або ручному режимах.
Головна сторінка Обладнання Пневмотранспортні системи Завантажувачі і розвантажувачі хоперів Вагові дозатори Змішувачі ССС Транспортні системи Бункери та металоконструкції Наші роботи Контакти
066 999 99 99 066 999 99 99 066 999 99 99