ТЕЛЕФОН
+380 96 591 5151
РОБОЧІ ГОДИНИ
ПН-СБ з 8:00 до 19:00
Вагові дозатори
Дозатор ваговий напівавтоматичний АД-50-П
Дозатор ваговий напівавтоматичний «брутто», стаціонарний, тензометричний, дискретної дії, призначений для обліку та фасування в клапанні мішки сипучих порошкоподібних продуктів (цементу, солі, соди та інших аналогічних за фізико-механічними властивостями продуктів) ) з насипною масою 0,5-1,5т/м³ при вологості не більше 0,15%.
Зважування дози продукту проводиться разом з мішком.
Дозатор може застосовуватися на цементних заводах, хімічних підприємствах та підприємствах з виготовлення сухих будівельних сумішей.
Дозатор ваговий автоматичний серії АД-50-РКЗ
Дозатори призначені для обліку та фасування у відкриті мішки продуктів з насипною масою 0,75-1,1 т/м3.
У дозаторі використано тензометричний спосіб зважування з виведенням значення ваги на ваговий контролер , який управляє виконавчими механізмами. Подача продукту в вантажоприймальний пристрій дозатора здійснюється через секторну заслінку з пневмоприводом. Дозування здійснюється у двох режимах «грубому» та «точному». Для закріплення мішка використовується пристрій із пневмоприводом.    

Дозатор АД-1000-П (БІГ-БІГ) мобільний
Призначення дозатора: для фасування гранульованих та інших сипучих продуктів у м’які контейнери типу «Біг-Біг».    

Межі зважування: від 0,5 до 1,5 тонн.

Принцип зважування – тензометричний, на ваговій тензоплатформі. Весь модуль розміщений на колесах для можливості обслуговування декількох бункерів.

Дозатор АД-50-РКЗ-10-БПР-1 (у клапанний мішок)
Дозатор ваговий автоматичний АД-50-РКЗ-10 з підвісним бункером БПР-1, стаціонарний, тензометричний, дискретної дії призначений для дозування та розфасовки у закриті клапанні мішки сипучих продуктів на підприємствах агропромислового комплексу.    

Продукція мінеральних добрив з насипною масо 0,7-1,1 т/м3 вологістю 0,15 %,.

Принцип завантаження – гравітаційний. У дозаторі використано тензометричний ваговий пристрій. Дозатор має пневматичні приводи механізмів.

ДОЗАТОР 1АД-50
Дозатор ваговий напівавтоматичний 1АД-50СК «брутто», стаціонарний, тензометричний, дискретної дії, призначений для обліку та фасування в клапанні мішки сипучих порошкоподібних продуктів (цементу, солі, соди та інших аналогічних за фізико- механічним властивостям продуктів з насипною масою 0,5-1,5т/м³ Зважування дози продукту проводиться разом з мішком. Дозатор може застосовуватись на цементних заводах, хімічних підприємствах та підприємствах з виготовлення сухих будівельних сумішей. Дозатор виготовлений у кліматичному виконанні УХЛ4* за ГОСТ 15150-69 для роботи при температурі навколишнього середовища від 0°С до +35°С та відносній вологості 45-80%. Електроустаткування, встановлене на дозаторі, має ступінь захисту ІР54 за ГОСТ 14254-80 та виконане відповідно до вимог ПУЕ для роботи у приміщеннях класу В-ІІа.    

Змішувач із дозатором об’ємом 350 літрів
Змішувач сухих сумішей СМ-0,35 із вбудованим пристроєм дозування сумішей у клапанний мішок призначений для змішування сухих будівельних сумішей, комбікормів, борошна, компонентів скляної шихти тощо. Принцип роботи – періодичний із незалежним завантаженням змішуваних компонентів. Змішувач виготовлений у кліматичному виконанні УХЛ4 по ГОСТ 15150-69 для роботи при температурах навколишнього середовища від +1 °С до +35 °С та відносної вологості від 30 до 80% на всьому діапазоні температур.
Дозатор у мішки Біг Біг з верхнім зважуванням
Призначення дозатора: для фасування гранульованих та інших сипучих продуктів у м’які контейнери типу «Біг-Біг». Межі зважування: від 05 до 20 тонн. Принцип зважування – тензометричний. Продукт зважується у тензобункері, розташованому зверху над мішком. Потім висипається до Біг-Бега.
Головна сторінка Обладнання Пневмотранспортні системи Завантажувачі і розвантажувачі хоперів Вагові дозатори Змішувачі ССС Транспортні системи Бункери та металоконструкції Наші роботи Контакти
066 999 99 99 066 999 99 99 066 999 99 99