ТЕЛЕФОН
+380 96 591 5151
РОБОЧІ ГОДИНИ
ПН-СБ з 8:00 до 19:00
Завантажувачі і розвантажувачі хоперів
Завантажувач Хоперів
Завантажувач використовується для вивантаження сипучих вантажів (деревна або торф’яна гранула, зерно, кукурудза та інші матеріали) і призначений для роботи в приміщенні або на відкритому повітрі з нижнім граничним значенням температури повітря до -30°С .
Маючи свій привід, транспортер може пересуватися як уздовж залізничних шляхів, так і вперед назад маневрувати по майданчику.
Завантажувач вагонів-хоперів є транспортером і призначений для безперервного похилого транспортування сипких матеріалів, таких як: пісок , зернові продукти, щебінь, вугілля, шлак і т. д. у різних галузях промисловості.
Устаткування для надання плинності насипним та навалочним вантажам
Обладнання поділяється на дві категорії:
— стаціонарні пристрої для надання плинності насипним вантажам типу «УПВ», що злежалися (звані іноді «вагонними вібраторами» або «пневмопушками»);
– Мобільні пристрої для розвантаження вагонів-хоперів для цементу ВИБ957М.

Ці пристрої використовуються для вивантаження будь-якого виду насипного груа (мінераловози, зерновози, цементовози тощо) з вагонів-хоперів. Розроблено понад 15 варіантів виконання пристроїв, будь-який із яких може бути прив’язаний до конкретних умов Замовника.

Живильник похилий пересувний ПНП-250
Застосовується для подачі навального цементу автоцементовози різних моделей. Застосовується спільно з підкатним шнековим лотком ЛШ-125.01 як додаткове обладнання при перевантаженні навального цементу з вагонів хоперів-цементовозів до автоцементовозів.

Працює в парі з підвагонним візком.

Розвантажувач вагонів Хоперів
Устаткування призначене для розвантаження вагонів (Хоперів) без використання завальних ям та інших земляних робіт. Потужність – до 30 тонн на годину по зерну. Може відразу завантажувати сировину у вантажівку, або на склад.
Розвантажувач вагонів Хоперів
Устаткування призначене для розвантаження вагонів (Хоперів) за допомогою стрічкового транспортера та ковшової норії без використання завальних ям та інших земляних робіт. Потужність – до 100 тонн на годину по зерну. Може відразу завантажувати сировину у вантажівку, або на склад.
Розвантажувач вагонів Хоперів
Устаткування призначене для розвантаження вагонів (Хоперів) за допомогою стрічкових транспортерів без використання завальних ям та інших земляних робіт. Потужність – до 100 тонн на годину по зерну. Може відразу завантажувати сировину у вантажівку, або на склад.
Розвантаження напіввагонів, підвищений шлях.
Устаткування призначене для розвантаження вагонів (Хоперів) за допомогою стрічкових транспортерів без використання завальних ям та інших земляних робіт. Потужність – до 100 тонн на годину по зерну за допомогою системи стрічкових транспортерів.