ТЕЛЕФОН
+380 96 591 5151
РОБОЧІ ГОДИНИ
ПН-СБ з 8:00 до 19:00
Пневмотранспортні системи
Пневмокамерні автоматизовані насоси типу «ПКН»*
Пристрої для перевантаження цементу або ССС з вагонів хопер в силоси на зберігання за допомогою пневмокамерного (Фото вгорі), або пневмовінтового насосів. Можливе перевантаження з Біг-Бегов за допомогою розтарювача.
 
Продуктивність, т/год. 40 – 100 **
Тиск, Мпа 0,2 – 0,6
Витрата стисненого повітря, м3/хв 8 – 24 **
Дальність транспортування, м:  
По горизонталі: 350
По вертикалі: 35
Габаритні розміри, мм  
Висота 1200 – 4000
Диаметр 800 – 2000
* Насоси комплектуються масловлагоотделітелями (з ручним або автоматизованим управлінням), електромагнітним керуючим клапаном, пультом управління, а також при необхідності, шибер-засувками (з ручним або автоматизованим управлінням), датчиками рівня, трубопроводами.    

** Продуктивність та витрата.

Пневмогвинтові насоси
Пристрої для перевантаження цементу або ССС із вагонів Хоперів у силоси на зберігання за допомогою пневмокамерного (Фото вгорі), або пневмогвинтового насосів.
 
Можливе перевантаження з Біг-Бігів за допомогою розтарювача.
Пневмовакуумні системи всмоктувально-нагнітальної дії
Розробляємо та виробляємо системи з пневмовакуумним принципом роботи (всмоктувально-нагнітальної дії). У таких системах сипкий матеріал під дією розрідження відбирається з вагона за допомогою осадової камери, з’єднаної з вакуумною установкою, що відкачує.
Переваги пневмовакуумних систем:
  • Найкоротші терміни введення в експлуатацію.
  • Можливість розгортання вузлів розвантаження сипких матеріалів у місцях зі складною геологією ділянки та при високих ґрунтових водах, а також для тимчасових або аварійних робіт.
  • Низькі фінансові витрати.
  • Можливості організації мобільних ділянок розвантаження.
  • Висока надійність обладнання.
Продуктивність, т/год. 20 – 100 **
Тиск, Мпа 0,2 – 0,6
Витрата стисненого повітря, м3/хв 5 – 40 **
Дальність транспортування, м:  
по горизонталі: 230
по вертикалі: 30
габаритні розміри, мм  
Висота 1200 – 4500
Диаметр 800 – 1600
* Насоси комплектуються масловлагоотделітелями (з ручним або автоматизованим управлінням), електромагнітним керуючим клапаном, пультом управління, а також при необхідності, шибер-засувками (з ручним або автоматизованим управлінням), датчиками рівня, трубопроводами.    

** Продуктивність та витрата.

Комплекс з прийому та фасування мінеральних добрив
Комплекс прийому та розфасовки мінеральних добрив із вагонів-хоперів складається з набору обладнання стаціонарного та модульного типу, підібраного залежно від виду добрив, продуктивності комплексу, типу готової продукції. Це (один або кілька) підвагонний приймальний бункер з антикорозійними властивостями, транспортна система доставки добрив у надфасувальні бункери, бункери, фасувальні установки в клапанний мішок та мішок типу БІГ-БІГ, склад готової продукції. Транспортна система може включати комплект стрічкових транспортерів, елеваторів. Управління технологічним процесом може здійснюватися з ШУ, монітора комп’ютера (АРМ) або інтерактивної програмованої панелі.    

Організація вузла прирейкової фасування
сипких матеріалів
У зв’язку з підвищенням попиту на організацію мобільних та прирейкових фасувальних вузлів сипких матеріалів, що перевозяться в залізничних вагонах типу “хоппер”, компанія виконує проекти, виробляє обладнання та пуско-налагодження таких вузлів..    

Перевалка сипучих вантажів вагон – склад (силос)
У разі використання класичної схеми перевалки сипких матеріалів з вагонів у місця зберігання (склад, силос), ТОВ «Веда і Ко» реалізує рішення з використанням пневмокамерних або пневмогвинтових насосів та підйомників, розміщених під бункерами у підрельсовому просторі двома способами:
1) З використанням пневмотранспортного обладнання та
2) З використанням механізованих засобів розвантаження або їх комбінації з пневмотранспортом.    

Перевалка сипучих вантажів вагон – автомобіль
Комплект обладнання для розвантаження будь-яких сипучих вантажів, у тому числі навального цементу, з вагонів-хоперів та його подальшого транспортування в автомобілі складається з лотка підкатного ЛШ-125.01 для розвантаження цементу з вагонів та живильника похилого пересувного ПНП- 250 для завантаження автоцементовозів (конструкцією передбачено регулювання під будь-який розмір автоцементовозу) або бортових автомобілів (самоскидів).    

Комплекс прийому та розфасовки цементу
Приймання та закачування цементу в силосі проводиться пневмотранспортом, підбираються силоси необхідної форми та об’єму..    

Головна сторінка Обладнання Пневмотранспортні системи Завантажувачі і розвантажувачі хоперів Вагові дозатори Змішувачі ССС Транспортні системи Бункери та металоконструкції Наші роботи Контакти
066 999 99 99 066 999 99 99 066 999 99 99