ТЕЛЕФОН
+380 96 591 5151
РОБОЧІ ГОДИНИ
ПН-СБ з 8:00 до 19:00
Транспортні системи
Живильник гвинтовий
Гвинтові живильники призначені для транспортування порошкоподібних, вологих і пластичних матеріалів. Використовуються вони як транспортуючі, розподільні та збираючі пристрої, а найчастіше як живильники для подачі матеріалу до інших конвеєрів або дозаторів. Живильники можуть виготовлятися різних геометричних параметрів залежно від умов Замовника.
Норія стрічкова ковшова
Норії типу Н1 з відцентрово-гравітаційним розвантаженням призначені для вертикального підйому сипучих продуктів. Ковші металеві або полімерні. 

По конструкції норії виконуються одинарні та подвійні.

Конвеєр скребковий
Конвеєри скребкові КСЗ з низькими скребками та малими швидкостями переміщення вантажу призначені для транспортування зерна, олійного насіння та продуктів їх переробки в надсилосних та підсилосних галереях елеваторів, млинів, круп’яних, комбікормових, масло-ек підприємствах, пов’язаних з прийомом та переробкою зерна та олійного насіння.
Конвеєр стрічковий
Конвеєр призначений для переміщення сипких та шматкових матеріалів: мінеральні добрива, пісок, щебінь, будівельне та побутове сміття, ящики та ін. Може використовуватися як транспортуючий, розподільний та збиральний пристрій.
Конвеєри можуть бути виготовлені різних типів: горизонтальні, похилі, криті та відкриті, ламані, жолобчасті, прямі.
Конвеєр шнековий
Живильники шнекові призначені для транспортування сипучих матеріалів. Використовуються вони як транспортуючі, розподільні та збираючі пристрої, а найчастіше як живильники для подачі матеріалу до інших конвеєрів або дозаторів. 

Живильники можуть виготовлятися різної довжини в залежності від умов Замовника.

Транспортер шнековий
Транспортери шнекові призначені для транспортування сипких матеріалів. Використовуються вони як транспортуючі, розподільні та збираючі пристрої, а найчастіше як живильники для подачі матеріалу до інших конвеєрів або дозаторів. 

Живильники можуть виготовлятися різної довжини в залежності від умов Замовника.

Транспортер ковшовий (похилий)
Ківшові транспортери призначені для транспортування сипких матеріалів. Використовуються вони як транспортуючі, розподільні та збираючі пристрої, а найчастіше як живильники для подачі матеріалу до інших конвеєрів або дозаторів. 

Живильники можуть виготовлятися різної довжини в залежності від умов Замовника.

Головна сторінка Обладнання Пневмотранспортні системи Завантажувачі і розвантажувачі хоперів Вагові дозатори Змішувачі ССС Транспортні системи Бункери та металоконструкції Наші роботи Контакти
066 999 99 99 066 999 99 99 066 999 99 99